• Volynia

Працівники каменоломні в Яновій Долині

Публікуємо список працівників державної каменоломні в Яновій Долині колишнього Костопільського повіту станом на лютий 1938 рік. На кожного працівника є наступна інформація:

  • Прізвище та ім'я

  • Дата та місце народження

  • Імена батьків

  • Національність та релігія

  • Професія

  • Дата прийняття на роботу

  • Вид роботи

  • Місце останнього та сталого проживання

  • Останнє місце роботи

  • Документ

  • Опис: зросту, волосся, очей, губ, носа, обличчя та особливих прикмет

Державна каменоломня Янова Долина. NAC

Adamski Marian, Ambroziak Bolesław


Babicz Karp, Babicz Manuił, Bachów Władysław, Baczuk Nił, Baczuk Andrzej, Baczuk Jan, Baczuk Wasyl, Baczuk / Babicz Adrian / Andrzej, Bagłaj Sawa, Banach Józef, Banacki Jan, Barylewski Leon, Baryszkiewicz Jakób, Basiuk Aleksiej, Belejko Jan, Belejko Stefan, Belejko Trofim, Beter Ewald, Bonacki Mikołaj, Boningart? Edwin, Boryśkiewicz Antoni, Boryszkiewicz Afanazy, Boryszkiewicz Leon, Bratek Grzegorz, Bratok Trofim, Bunieczko Antoni, Buraczyński Mikołaj


Charczuk Filip, Chmielewski Kazimierz, Chmielowski Łukasz, Chołod Prochor, Chweszczuk Teofil, Cykuń Kirył, Cykuń Włodzimierz, Czeremejko Stefan, Czernega Filimon, Czerwiński Wsewołod, Czykun Jan


Daszkiel Arsenij, Daszkiel Fedor, Daszkiel Fefim, Dejner K., Demiańczuk Fedor, Deske Albert, Dołgo..ki Pankrat, Dubieniecki Józef, Dyduch Mieczysław, Dzieduch Artem


Farsiuk Jan, Finczuk Ilja, Finczuk Władysław, Finczuk Prokop, Fińczuk Teodor, Franczuk Kirył, Frańczuk Maksym


Gawlicki Franciszek, Gawlik Józef, Głuszczyk Filimon, Głuszczyk Jan, Gróbka Józef, Gryb Tit, Gryb Iwan, Gryb Deonizy, Gurc Adolf


Hanuła Grzegorz, Haruk Filip, Hawuła Łukasz, Hawuła Jewtuch, Hawuła Manuił, Henkelman Albert, Herasimczuk Mojsiej, Hłuszczyk Polikarp, Hłuszczyk Semen, Hłuszczyk Dawid, Hłuszczyk Filip, Hłuszczyk Adam, Hłuszczyk Doroteusz, Hłuszczyk Wasyl, Hoduń Bazyli, Honlar Aleksander, Hrib Iwan, Hryb Włodzimierz, Hura Piotr, Hura Jan


Izdebski Bolesław


Jaroszyk Wiktor, Jefimiec Taras, Jefimiec Afanazy, Jofimiec Piotr, Jurczyk Paweł, Jurczyk Andrzej, Jurczyk Sergiej, Jurczyk Michał, Jurym Sawa


Kalczuk Filimon, Kałużny Konstanty, Kamiński Andrzej, Kidiuk Sergiej, Kłoda Michał, Kłus Fadiej, Konczuk Matwiej, Kończuk Jan, Kończuk Andrzej, Kończul Sergiej, Konieczny Stanisław, Korejko Maksym, Korejko Michał, Korejko Piotr, Korejko Adam, Korejko Afanazy, Korejko Dawid, Korejko / Jurczyk Borys, Korewa Michał, Korniejczuk Awram, Korniejczuk Michał, Korolczuk Aleksander, Korotczuk Terenty, Koruś Dmitry, Kosik Stefan, Kowalczuk Arest, Kowalczuk Stefan, Kowalczuk Teodor, Koziół Dmitr, Kozłowicz Czesław, Kozłowski Witalis, Krawczuk Semen, Krawczuk Jerofiej, Krawczuk Stefan, Krawczuk Jewtuch, Krawczuk Dmitry, Krawczuk Bazyli, Krawczuk Sergiejusz, Kroka Szymon, Kroka Teodozy, Kruk Mikita, Kruk Nikifor, Kruk Jan, Kruk Józef, Kruk Wasyl, Kruk Jan, Kryczylski Julian, Kryczylski Jerzy, Kuchar Deonizy, Kuchar Nikon, Kucharczuk Wasyl, Kuczeruk Dmitry, Kuracz Stefan, Kurasz Feodosij, Kusznier Teodozy, Kwaśniewski Piotr, Kwiatkowski Stefan


Lapczuk Feodozij, Lapczuk Warfołomiej, Larzyński Józef, Lesiuk Władysław, Lewczuk Ignacy, Lewczuk Jan, Lewczuk Wasyl, Lewczuk Nikander, Lewczyk Kirył, Lewczyk Jewmenij, Lipski Piotr, Lisica Sergiusz, Łogwin Bazyli, Łoposza Isak, Łoposza Feodor, Łoposza Michał


Maciejko Grzegorij, Magobiński Jan, Małyszewski Mark, Małyszewski Marek, Małyszewski Bazyli, Małyszewski Sidor, Małyszewski Jan, Małyszewski Feodor, Marciniuk Józef, Marszał Michał, Mielniczuk Tymofiej, Mielniczuk Jan, Mielniczuk Grzegorz, Mielnik Arsenij, Mielnik Jan, Mielnik Aleksander, Mielnik Aleksander, Mikołajczuk Andrzej, Mikonow / Mironow Józef, Miron Wacław, Mirończuk Włodzimierz, Morożko Charyton, Mosiejczuk Leonty, Moskalik Sawa, Mospań Andrzej


Nazaruk Karp, Nesterczuk Stefan, Niezdziusz Teodor, Nowak Antoni, Nowak Jan


Oksińczuk Kalenik, Oniszczuk Teofil, Oniszczuk Ignacy, Oniszczuk Nestor, Oniszczuk Jan, Oniszczuk Michał, Oniszczuk Miron, Oniszczuk Jan, Oniszczuk Semen, Oreł Michał, Orłowski Kirył, Orłowski Andrzej, Orłowski Stefan, Osipczuk Jan, Ostrowski Leon


Paluch Arsenij, Paluch Andrzej, Pańczuk Dmitry, Pańczuk / Papczur Bazyli, Parfeniuk Andrzej, Pawłowski Selwestr, Pawłowski Teodor, Perechodko Paweł, Perelat Chrystofer, Perelat Filip, Piela Jan, Pietrołaj Józef, Pinczuk Paweł, Podchorodewski Kazimierz, Polak Władysław, Polnek Jan, Poworożnyk Teodor, Pro..r Jan, Prociak Władysław, Pryszczepa Onisim, Pryszczepa Maksym, Przymak Jakób, Przyszczepa Semen, Ptak Stanisław


Ramuld Leon, Roch / Poch Jan, Romańczuk Milenti, Romańczuk Stefan, Romaniuk Borys, Romaniuk Ulian, Romaniuk Kiryło, Roskiak? Piotr, Roszczyński Józef, Rudnicki Edward, Rybak Paweł, Rymas Adolf, Rzecznik Tadeusz


Sarbyra Stefan, Sawczuk Georgij, Sawtyra Aleksy, Sawtyra Józef, Sereda Samuel, Sereda Jan, Sereda Eugeniusz, Sereda Dmitry, Sereda Ignacy, Sereda Mikołaj, Sereda Antoni, Sereda Jerzy, Sewruk Władysław, Skrzypa Jan, Slusarenko Nuchieja, Sowiński Wiktor, Stasiuk Wasyl, Steciuk Wonifati, Stepańczuk Jan, Stepańczuk Nestor, Stepański Ignacy, Strajnen Rajnchold, Strelczuk Jan, Strelczyk Teodor, Sucharski Stanisław, Szacki Grzegorz, Szade Ewald, Szama Karp, Szerszun Maksym, Szerszun Ilja, Szewczenko Aleksander, Szlejuk Teodor, Szraff Albert, Szwarobiej Jan, Szworobej Stefan, Szydłowski Piotr, Szymczak Jan


Tarasiuk Andrzej, Tarasiuk Sergiejusz, Tarawiecka Tekla, Targoni Porfiry, Targoni Tymosz, Tarponi Aleksander, Teodorowicz Narcyz, Tepluk Paweł, Tepluk Maksym, Tepluk Fedor, Tohar Toma, Trojanowski Tadeusz, Tukasz Wasyl, Tym Rajnchold, Tymczuk Wacław, Tymoszyk Antoni


Unier Jakób, Urbaniuk Paweł, Uszakow Kuzma


Wachowski Kazimierz, Włodarczyk Irena, Włosek Jan, Wojtkonat Michał, Wójtowicz Wasyl, Wolanik Maksym, Wolaniuk Józef, Wolaniuk / Pawluk Teodor, Wołowodik Adam


Zachoży Włodzimierz, Zagraniczny Daniło, Zeland Wilhelm, Żurawel Mikołaj, Żurawel Jan, Żyruń Sawa



 

Окремо подаємо список осіб, яких в лютому 1938 року звільнили з роботи. Додаткової інформації по них немає: Janicki Emeryk, Krysztofowicz Stanisław, Naumowicz Marek, Gołębiowski Kazimierz, Sawicki Franciszek, Wiatr Marian, Trofimczuk Maksym, Charuk Filip, Buczyński Włodzimierz, Pietrak Józef, Soszyński Antoni, Wcizło Ignacy, Lewczyk Wiktor


19 переглядів0 коментарів

Пов'язані пости

Дивитися всі