• Volynia

Список учнів луцької єврейської гімназії імені Мойсея Глікліха

Updated: Jan 23

Єврейську коедукаційну гімназію імені Мойсея Глікліха відкрили у перші повоєнні роки. Це був приватний навчальний заклад, де здобували освіту дівчата та хлопці єврейської національності. Більшість учнів були з луцьких родин, але траплялися і ті, що народилися у Варшаві, Одесі, Бердичеві, Бресті чи навіть у США.



Наша база налічує імена понад 1200 учнів цієї гімназії. Для більшості з них відома додаткова інформація: точна дата народження, ім'я одного з батьків, місця народження та проживання, а також оцінки з навчальних предметів.


 

Achman Szprinca Fejda, Adres Duwid, Ajbinder Jenta, Ajbinder Szymon, Ajnbinder Bluma, Ajnbinder Chaim Hersz, Ajzenberg Binjamin, Ajzenberg Chana, Ajzenberg Chana, Ajzenberg Józef, Ajzenberg Lejzor Ber, Ajzenberg Marjem Hinda, Ajzenberżanka Chana, Aks Sura Fejga, Aks Zindel, Altszyl Isaja, Andelsman Awraham, Apczuk Jakób Icchok, Armel Doba, Aronowicz Chana Rachil, Aronowicz Fajcig, Aronowski Dawid, Arwel Rachela, Auchman Abraam Fehoszuah, Auchman Mojsze, Auchman Sonia, Auchman Szejndel, Awruch Abraham, Awruch Bencjon


Bachower Mordechaj Lejb, Bachower Rejzia, Baglejbster Abraham, Bajczman Fejga, Bajczman Hejnoch, Bajczman Mojżesz, Bajczman Szmul Józef, Bajerman Wigdor, Bakowecka Ester Rejzia, Bakowecka Sura Gitla, Bakowecka Szejna, Bakowiecka Fejga, Bakowiecka Fejga Jenta, Bakowiecki Chaim Eliazor, Bakowiecki Lejb, Bar Falik, Barak Abraham, Barak Baszejwa, Barasz Rywka, Bardach Chana, Bardach Etel Dwora, Bardach Marjam Łeja, Bardach Wolf, Bargman Cynesia, Barił Lewi Isaak, Bark Falik, Barzach Dyna, Barzach Josif Duwid, Basiuk Ela, Basiuk Najach, Basiuk Szaja Mordechaj, Bebczuk Gołda, Bejlin Sara, Bejzer Mojsze, Bekker Perł, Belfior Izaak Oskar, Bercusztejn Nachman, Berenblum Roza, Berenblum Srul Gersz, Berensztejn Izreel, Berensztejn Srul, Berenzon Leja, Bereza Mojsze Lejb, Berger Abraham, Berger Mordechaj Ber, Berger Szaja Icchok, Berger Towja, Bergowoj Berko, Berliner Marek, Bezpalczyk Owszyja, Bezpojasnik Bluma Leja, Biberman Ruwin, Biberman Srul, Billig Herman, Billing Abraham, Binder Basia, Binder Symcha, Biterman Ides Gołda, Błajwajs Icchok, Blak Abraham Szloma, Blak Chaja, Blak Rywka Rejzia, Blak Szmuel, Blansztejn Nusin Natan, Blausztejn Nusin Natan, Blinder Awrum Mojsze, Blinder Bejła, Blinder Jakób, Blinder Jukiel, Blubrach Inda, Blumenkranc Boruch, Blutrach Inda, Błuwsztej Pesia, Boczar Mordechaj, Boczar Srul Nachman, Boczar Tauba, Bojdman Judyła, Bokser Fałyk, Bokser Marjem, Boldbarg Ber, Borodi Gersz, Boruchim Etl, Boruchin Izrael, Borusztajn Moszko, Borzach Josif Duwid, Bowerman Abraham Pinchos, Bowerman Basia, Braker Paltiel Ruwen, Brakier Anna Leja, Brakier Azriel, Brakier Jontel, Brakier Kałmen Alter, Bramberg Mendel, Brandes Kołman, Branfen Tema Rywka, Bresler Mordechaj, Brodecki Chaim Dawid, Brodecki Mojżesz, Brodski Josif Lejzer, Brodzka Marja, Bromberg Fejga Liba Małka, Bromberg Mendel, Bronfen Chana Ruchla, Bronfen Izaak, Bronfen Rachmiel, Bronfen Tema Rywka, Bronsztejn Mejer Chaim, Bronsztejn Rachel Lea, Bronsztejn Szmul Mendel, Bronzaft Abram, Brumer Menuchim Abraham, Bryk Frejda Małka, Bub Mindel, Bub Szulim, Buksztejn Rebeka, Burd Abraham, Bursztuk Chaim Mordechaj, Bursztuk Sara, Buslik Awrum Icko, Buslik Bejla, Bychawski Hersz, Bychowski Izrail, Byk Efraim Arja, Byk Rywka, Bynder Basia


Cajlengold Frejda Rejzla, Calingold Małka Gitel, Calingold Pinchos, Cam China Sura, Cam Elja Lejwi, Chait Dwojra Leja, Chait Józef, Chajak Ejdel Małka, Chałof Genia, Chamysz Mojsze, Chaneles Chawa, Charak Mordechaj Hersz, Chazan Chaja Gitla, Chazanow Adolf, Chirger Henia, Chiterman Dawid Mojsze, Chiż Borys, Chmara Cila, Ciker Arje Lejb, Cikerman Zełda Chasia, Cirulnik Lejb, Citwar Etia Szendla, Cukierman Fejga, Curif Sara, Curyf Mircia, Cwik Jakób Lejzer, Cwik Sara, Cwit Brucha, Cwitbojm Rachela, Cyrif Sara, Czartoryski Jajna, Cziczotka/Czyczotka Bluma, Cziż Borys, Czyczotka Awrum Uszer, Czyczotka Chyma Bejła, Czyżyk Marjesia, Czyżyk Sura Leja, Czyżyk Szmul Józef


Daw Pinchos, Debert Zejlik Lejb, Dekelbojm Chaja, Dekelbojm Chawa, Diatłowicki Chaim Zejlik, Diatłowicki Dawid, Dichter Hesia, Dichter Jakub, Dik Efraim, Diksztejn Mojzesz Józef, Diment Rejzia, Diner Gustawa, Direktor Aron, Djatłowicki Dawid, Dobromil Chaim Jankiel, Dobrowicer Enia, Dodiuk Boruch, Drejszpun Abraham Dawid, Drejszpun Elia, Drejszpun Jojna, Drejszpun Szloma, Drejzin Fejga, Drejzin Kohos, Drejzin/Drejzen Mojżesz, Drelicz Riwka, Drikier Mojżesz, Drulicz Boruch Mojsze, Drulicz Szloma, Drutman Icchok, Drutman Pinchos, Drutman Wolf, Dryker Zejlik Mejtach, Dubczak Szaja, Dudelzak Efraim, Dyksztejn Chaja Rywka


Eckstein Emanuel, Egber Szejndla Pesia, Eisengart/Ejzengart Aaron Mordechaj, Ekber Benjamin Lejb, Ekber Sura, Ekbojr Lejb, Elbert Chana, Elbiert Zelman Wolf, Elbirt Ester Dwojra, Elbirt Józef Dawid, Elbling Rejzia Necha, Elbling Szmul, Elman Sara Tauba, Elmen Jenta Brucha, Epel Abraham, Erłachejmelt Chana Majram, Erlachgerecht Rebekka, Erłachgirecht Baszewa, Erłachgirecht Menia, Erlichgerecht Fejga, Erlichgerecht Szyja, Erlichgrecht Chaim Lipa, Ertach Girecht Rebeka


Fajczszlejn Cila, Fajfer Lejb, Fajgenbojim Mojżesz, Fajgenbojm Róza, Farsztej Henia, Fefer Basia, Fefer Bencion, Fefer Benjamin, Fefer Fajwisz Lifra, Fefer Marjacia, Fefer Mojsze, Fefer Rechila, Fefer Ruchla, Fejgel Awram, Fejgel Josif, Feldenkrajz Czarna, Feldenkrajz Golda, Feldenkrajz Mojżesz, Feldenkrajz Srul, Feldman Cila, Feldman Złata, Fendel Fejga, Fendel Ichuda Lejb, Ferdman Bluma, Ferdman Złata, Fik Eliazar, Fik Isruel, Fik Meir, Fik Udla Sosia, Fiks Aaron, Fiks Abracham, Fiks Boruch, Finkelsztejn Anna, Finkelsztejn Bluma, Finkelsztejn Brajndel, Finkelsztejn Chaja Frejda, Finkelsztejn Efraim, Finkelsztejn Rachil, Finkelsztejn Sarra, Finkelsztejn Sura, Finkielsztejn Gitla, Finkielsztejn Mojsej, Firer Basia, Firer Ester, Firer Gitla, Firer Ronia Basia, Firer Rywa Leja, Fisz Awrum, Fisz Borys, Fisz Chawa, Fisz Czarna, Fisz Estel, Fisz Jechiel, Fisz Josif, Fisz Józef, Fisz Lejwi, Fiszelzon Henia, Fiszer Roza, Fiszman Doba, Fiszman Eljasz, Fiszman Gersz, Fiszman Jankiel, Fiszman Szłoma, Fiszter Józef Szloma, Flasz Josif Chaim, Fleks Michel, Flomenbojm Berl, Flomenbojm Hinda, Frajnt Ruwin, Frajzinger Małka Ruchla, Frank Roza, Fridbojm Josif, Fridman Benjamin, Fridman Brucha, Fridman Szaja, Frijman Aron, Friozer Sima, Friszber Aleksander, Friszer Mojsze Józef, Friszer Róza, Friszer Sima, Friszer Szmul, Friszer Szymon Mordechaj, Frydlender Małka, Fryszbarżanka Genia, Fuks Carla, Fuks Mindła, Fuks Szejna, Furszt Bejrisz


Gal Ber, Gal Ela Mordko, Gal Szmul, Gałł Rywka Ruchł, Galmic Pattiel, Galperin Memcia?, Galperin Mordko, Gamzon Abram Hirsz, Gamzon Masza, Garbar Eliazar, Garbar Małka Fejga, Garbaż Icchok, Garber Ita, Garber Szejncia, Garmel Guta, Gasko Ajzik, Gasko Ajzyk, Gasko Chana, Gasko Isruel, Gasko Jakow, Gasko Sarra/Sara, Gasko Wolf, Gebler Sura, Gec Gitel Chaja, Gecht Duwid, Gecht Mojsze, Gecht Srul Ber, Gecht Szloma, Gecht Szloma, Gejer Etla, Gejer Mojsze, Gejer Szmul, Gejler Abram, Gejler Josif, Gejler Perel Menecia/Memci, Gejler Sura Chaja, Genzel Czarna, Gergis Icchok Ajzik, Gerszenzon Pinchos, Gersztejn Basia, Gertner Szmul Ber, Gertnich Mordko Szmul, Gerwic Tauba, Giecht Szloma, Gildin Awram Ber, Gildin Chaja, Gildin Fejga, Gildin Ita Fejga, Gildin Pesia, Gindel Cywja, Gindel Gersz, Gindel Israel, Gindel Jachezkel, Gindel Jerichem, Gindel Judyda, Gindel Mojsze Duwid, Gindel Pinia, Gindel Rachil, Gindel Rywka, Gindeluk Szmul Fałyk, Ginzbarżanka Gesia, Gitelman Abraham, Gitelman Chaim, Gitelman Mordechaj, Giwant Iziel Perec, Glejberman Nechama, Glejser Szymon Dawid, Glejzer Idel, Glejzer Szymon Dawid, Glejzer Wolf, Glejzor Małka, Gochman Frejda, Golcbarżanka Fryda, Golcberg Abraham Mojsze, Golcblat Szejndla, Goldbarg Ber, Goldbarg Mojsze Josif, Goldbarg Rewekka, Goldbarżanka Etla Ruchla, Goldberg Abraham Dawid, Goldberg Basia, Goldberg Benjamin, Goldberg Brandla, Goldberg Dwojra, Goldberg Ester Fejga, Goldberg Fałka Ides, Goldberg Fania, Goldberg Henia, Goldberg Józef, Goldberg Rasia, Goldberg Rywka, Goldberg Uszer, Goldberżanka Syma, Goldenber Chama Fejga, Goldenberg Uszer Boruch, Goldenberżanka Chana Fejga, Goldenberżanka Sosia, Goldfeder Ester, Goldfeld Chana Gitl, Goldguber, Goldguber Jakow, Goldguber Rysia Brajna, Goldin Elieker Ruwin, Goldszmid Bas Szewa, Goldszmid Besszejwa, Goldszmid Ejdla, Goldszmid Enia/Henia Sura, Goldszmid Towia Gutman, Golduber Chaja Sura, Goldzand Ginendla, Goleblat Rebeka, Golendberg Abram Berisz, Golendberg Lejzor, Golendberg Natan, Gonik Azril, Gonik Gitla Cypora, Gonik Naftul, Goralnik Chana Fejga, Goralnik Lejzor, Gordon Fejga, Gordon Rachela, Gorensztejn Chana, Gorer Brucha, Gorin Liba, Gorinsztajn Chana Brandla, Gorinsztejn Syma, Gorochowska Tamara, Gorochowski Boris, Gotman Basia, Gotman Ester, Gotsdiner Samuel, Grabarski Wolf, Grajn Cyrla, Grajwer Dwojra, Grejnec Anna, Grejnec Isaak, Grejniec Szoszana?, Grijs Zeon, Grinberg Dawid, Grober Mojsze, Grojs Józef, Grojsberg Abraham Mojsze, Grojsburd Jakób Iser, Grojsburd Kira Lipa, Grosz Girela, Gruber Hinda Leja, Gruferman Saul, Gruszewski Aaron, Gruszewski Icchok, Gruwer Abram Mordko, Gruwer Dwojra Udla, Gruwer Icchok, Gruwer Idel, Gruwer Nachman Józef, Grynberg Maks, Grynsztejn Isruel Mojsze, Gurfinkel Zawel, Gurtensztejn Jaśko, Guz Fejga, Guz Mordechaj Hersz, Gwozdower Frejda


Habel Szyja, Heller Rela, Hołub Mojżesz, Hun Anszel


Ingber Basia, Ingber Duwid, Ingber Icchok, Ingber Złata Sura, Ingberg Mordechaj, Ingberg Uszer Zejlik, Izyk Pesia Mirla


Jakielzon Chaja Fejga, Jungsztejn Mania, Juniczman Fejga, Juniczman Marjem, Juniczman Szymszon, Jurberg Reweka, Jurberzanka Estera Dwojra, Juz Mojżesz


Kac Abracham Awrum, Kac Basia, Kac Boruch, Kac Chana, Kac Ester Rywka, Kac Isruel, Kac Ita, Kac Jakub Benjamin, Kac Jehudis, Kac Josif, Kac Mindel, Kac Mordko Mejer, Kac Rejła, Kac Rejzia, Kac Szaja, Kaciuk Rachil Leja, Kaczka Benjamin, Kaczka Jeguda Lejb, Kaczka Mojsze, Kaczka Rechla, Kagan Chaim, Kagan Cywja, Kagan Hersz Lejb, Kagan Iser, Kagan Ister, Kagan Liba, Kagan Małka, Kagan Perł Liba, Kagan Sima, Kagan Szaja, Kahan Abraham, Kahan Frejda, Kahan Ruchla, Kahan/Kagan Rodel, Kałanicziuk Szloma, Kałanicznik Chana, Kałanicznik Dora, Kalenicznik Chana, Kalenicznik Rojzia, Kamieniecki Jehoszua, Kandiner Dawid, Kantor Sosia Bluma, Kapcan Gitel, Kape Dawid, Kape Ruwin Boruch, Kape Tauba, Kapłan Wiktor, Kapusta Chaja Basia, Kardasz Chaim Wolf, Kartin Gersz, Kartin Marjem, Kartin Pinchos, Kas/Kos Pesia Małka, Kaszket Jakób Lejb, Kaszkiet Jankiel, Katzewman Mariem, Kegel Natuła Wolf, Kercman Henia, Kercman Tojba, Kerpel Mojsze Mendel, Kerzner Awrum, Kerzner Israel, Kerżner Matla, Keżner/Keriner/Kirżner Zejlik, Kibrik Fejga, Kigel Bruchla, Kigel Chaja Rejzia, Kigel Szymon, Kił Zejlik Iser, Kimelman Henia, Kimelman Jakub, Kimelman Josif, Kimelman Mordechaj, Kimelman Syma, Kimmelman Henia, Kiperman Abracham/Abram Mojsze, Kiperman Ester, Kiperman Gitl, Kiperman Miriam, Kirżner Chawa Frejda, Kirżner Zejlik, Kit Chana, Kit Jakób Józef, Kit Zejlik/Lejzer Iser, Kitaj/Kitajer Flora, Klejn Binem, Klejnburl Boruch, Klenicki Hersz, Klenicki Mendel, Kliger Herc, Kliger Szaja, Klimbard Gelale, Klimburd Awrum, Klimburd Chaja Rywka, Klimburd Fejga, Klimburd Marjem, Klimburd Mejer, Klimburd/Klejnburd Wolf, Klinicki Hersz, Klopka Meir, Kłupt Genia, Kłupt Jakób, Knysz Abraham Józef, Knysz Mordechaj, Kociubej Awram Mordechaj, Kojler Dawid Hersz, Kolesnik Duwid, Kolesnik Josif Szmul, Kołonicznik Srul, Kołtun Lea, Komar Abram, Komar Genendł, Kopenbht Żłata, Korczak Szejndla, Korczemny Samson, Korenblit Chiel, Korenman/Korinman Herc, Korinman Icchok, Korinman Jenta, Kornic Ginda, Korsewer Ester Daica, Korszner Israel, Korynman Chana, Kos Pesia Małka, Kosooki Mendel, Kosookij Dawid, Kotlar Łejzer Wolf, Krajner Berko, Kramer Sima, Kranc Borys, Kremenicer Peisa, Krepel Mania, Kronsztejn Józef Anatoli, Kruk Rachela, Kuc Szmuel, Kuferman/Kuperman Ruchla, Kufersztejn Isla / Kupersztejn Zisla, Kuliner Iszuel Hersz, Kuliner Jeguda Lejb, Kuliner Sarra Frejda, Kunica Awram, Kunica Czarna, Kunica Meri, Kunica Tojba, Kuperman Cyrla, Kuperman Ruchla, Kuperman Zelman, Kuperszmid Bejła, Kuperszmid Jankiel-Ber, Kupersztejn Chaja, Kupersztejn Michla, Kupersztejn Zisla / Kufersztejn Isla


Lajter Ajzik Szyja, Łakrec Benjamin, Landenberg Mojżesz, Landsberg Jakób, Langlejben Jeszaja, Lechter Szaja, Lechtman Adela, Lejbel Jochewed Beła, Łejbel Szija Józef, Lejderfajud Simon, Lender Abram, Lender Boruch, Lender Henia, Lender Szejna, Lender Tauba, Lender Wolf, Lerner Aron Mordko/Mordechaj, Lerner Chaim Awram, Lerner Ejdel Ruchla, Lerner Ester Etia, Lerner Hinda, Lerner Icchok Ahron, Lerner Józef Nochum, Lerner Mojsze, Lerner Rejza, Lerner Szejndla, Lertner Josef Chaim, Leszner Dwojra, Leszner Elka, Leszner Izrail, Leszner Jankiew Lejb, Leszner Tojba, Leszner Towja, Lewenzon Ettel, Lewinzon Chaja Rachil, Liberman Hersz Lejb, Liberman Jachad, Liberman Jakób, Liberman Jakow, Liberman Jeruchom, Liberman Józef Hersz, Liberman Nison Hersz, Liberman Simcha, Liberman Sura, Liberman Szmul Icchok, Liberman Tauba, Liberman Złata, Libers Sura, Libguber Dawid, Libguber Jona, Libguber Sara, Libuber Lifa, Libuber Marjam Leja, Libuber Simcha, Libuber Szaja, Licht Mania, Linwer Mechel, Liper Ela Lejb, Liper Gołda, Lipin Wolf, Lis Tema, Listing Ajzik, Litwar Dwojra, Litwar Isruel, Litwar Luba


Machles Duwid, Majdan Joszewa, Majzlisz Bejła Gytel, Majzlisz Joś, Majzlisz Zelman, Malis Ita, Mamet Icchok, Mamet Jakow, Mamet Józef Szymon, Mandel Abraham, Mandel Abram, Mandel Chaja Gitla, Mandel Mechel Wolf, Mandel Mojsze, Mandel Nachman, Mandel Pest, Mandel Rejzia, Maranc Chaja, Maranc Fejga Cirla, Maranc Jakow Josif, Marszałkowicz Menasze, Marszłkowicz Chanani, Marszłkowicz Cudik, Masz Basia Tema, Matiuk Chana, Matiuk Szloma, Mazer Róza, Maziar Idalja, Maziar Zejb, Mazurek Ester Leja, Mejstel Gitel Leja, Mejstel Izak/Icchok Wolf, Mełamed Ciupa, Mełamed Frejda, Mełamed Genia, Mełamed Jankiel, Mełamed Jehuda Joel, Mełamed Ronia, Mełamut Krejna, Mendeluk Henia, Mermelsztejn/Mirmelsztejn Chaja, Mesz Małka, Mesz Matla, Mesz Paja, Midelis Uszer Ljeb, Milchiker Chana, Milchiker Ester, Milchiker Sura, Milner Motel, Milsztejn Mojsze Józef, Milsztejn Szloma Ber, Mindeliuk Ettel, Mindels Ester Małka, Minszower Wolf, Mirski Markus, Misler Jakow, Miszuris Liba, Moczeniwer Mejer, Mordun/Morgun Szejna Liba, Motiuk Kałmen, Motjuk/Motiuk Elja, Mucznik/Micznik Fejga, Myncis Sura


Najdicz Icchok Gersz, Najdicz Ruchił Leja, Najgeboren Frejda, Najgeboren Mojżesz, Nejman Berko, Nejman Dwojra, Nejter Mejer-Ber, Nul Abraam, Nul Chaim, Nul Icchok, Nul Rifka, Nul Riwka, Nul Szujszana, Nuler Bencjon, Nusel Etla


Ochbarg Boruch Eljasz, Oks Chana Małka, Oks Jakób, Oks Mojżesz, Oks Mordko, Oksman Chaja, Oksman Ruwin Hersz


Paciornik Isruel, Padorowski Lejb, Padwa Izama, Padwe Rejsia, Papir Chaja, Papir Sara/Sura, Pasternak Nechuma, Paszt Efraim Ajzik, Paszt Fejga, Peczenik Gitel, Peczenik Hinda, Peczenik Lejb, Pefczuk Jakób, Pejrel Awram, Peker Icchok, Pekler Izrail Mojżesz, Pekler Jakób, Pelc Pesia, Pelc Szpryncia, Peregał Sara Rachela, Perel Jowel, Perel Szmul, Perelman Owsiej, Perelmuter Jakób Lejb, Perelmuter Symcha Binem, Perkal Ricia, Perkal Sura, Perlman Jozef, Perluk Szmul, Pikus Ciwja Leja, Pikus Nechuma, Pinczuk Chaja Sura, Pinczuk Mordko, Pinczuk Raisa, Pinus Izaak, Piterman Roza, Piuter? Marjam, Pizewer Sara Dwojra, Pol Sura Złata, Poliszuk Chaim Ber, Pomeranc Jankiel Duwid, Poticka Etuzer Ajzik, Poticka Zisła, Presman Chana/Chawa Leja, Princentuł Abram Jakób, Princentuł Chaja Recht, Princeptuł Ruwen, Pruczuk Raisa, Prynceptuł Dawid Icchok, Ptic Mojżesz, Pugacz Fradla, Pugacz Icchok, Pugan Isaak, Purkowicz Brajnał


Raberman Ruwin, Rabinowicz Mojsze Akiwa, Rabinowicz Mojsze Kisel, Rachmilczuk Ruchla, Racin Mala, Racin Rywka Ita, Racin Szabsa, Rajchenbojm Chaja, Rajs/Rajz Icchok Gerszon, Ranc Herc, Rapaport Brajndt, Rapaport Dwora, Rapaport Eluzor, Rapaport Jankel, Rapaport Lejb, Rapaport Mojsze, Rapaport Mojsze Owszyja, Rapaport Rifka Ruchel, Rapaport Sara Chasia, Rapaport Szołum, Rapaport Zelig, Ratnyw Chaja Rejzia, Rebczuk Cipa Szejndla, Recepter Josef, Receptor Etla, Rechter Bencjon, Rechter Brajndla, Rechter Pesia Leja, Resztik Rywka, Resztik Serla/Serił, Richter Bencion, Richter Pesia Leja, Rodman Eljasz, Rojter Brucha, Rojter Chaja Bejła, Rojter Gersz, Rojter Gula, Rojter Hersz, Rojter Hersz, Rojter Szloma-Chaim, Rojz Kałmen, Rojz Lejzor Lejb, Rojzenbach Pesia, Rojzengarten Abram, Rosenfeld/Rozenfeld Lejb, Roskis Abram, Roskis Jozef Hersz, Roskis Zus, Rowicz Sura Leja, Rowner Grzegorz, Rozenberżanka Margita, Rozenblum Srul, Rozenbojm Zalman, Rozenfeld Buzia, Rozenfeld Szloma, Rozenfeld Szulem, Rozenstrom Pejsach Jankel, Rozensztejn Sara, Rozmarin Rebeka, Rozowska Czarna, Rozowski Jakow, Rudman Eljasz Szloma, Rudman Mordko, Rudman Szloma, Ruer Jakob Mojżesz, Rufe Frejda Mejta, Rukiter Dina Rejzia, Rukiter Ester Leja, Rymarczyk Hinda Klara, Rynżec Chawa Ita, Rywiec Mechcia


Saczeka Henia, Sade Lejb, Sade Riwa, Sado Gitana, Sado Rejzla, Safjan Ejkisiel, Safjan Szapsa Lejb, Saginur Ruwen, Satejnman Mirjam, Sedler Tauba, Sefard Dawid, Segał Ceparja, Sekuler Fejga, Serlik Izrael Szymon, Sfard Ajzyk, Sfard Dawid, Sfard Duwid, Sigał Bina, Sigałł Mendel, Sim Chaja, Sima Szejudla, Sirkis Mojżesz, Sitnik Riwa Ides, Slep Chaja Gitel, Slep Icchok Lejb, Slep Jakob, Słucki Mojsiej, Sokuler Fejga, Sokuler Mirel, Soroczkin Tema, Soroko Rebeka, Soroko Ribeka, Soroko Szymano Wolf, Sosna Giersz, Spard Dawid, Spektor Ruchl, Sriper/Szyper Dawid, Starec Chaim-Szyja, Starec Hirsz Chaim, Stawler Ida Lejb, Stempel Abram, Stolar Małka, Stolar Szaja Nachum, Stoliar/Stolar Abram/Awram Mojżesz, Struż Żejlik, Sygał Elia, Sygal Mojżesz, Szachat Awrum, Szachniuk Abraham, Szachniuk Aleksander Szaja, Szafer Tauba Ginda, Szafir Rachmiel, Szafiro Echiel, Szalita Ester, Szalita Mina, Szames Ruchla, Szapiro Bluma, Szapiro Chana, Szapiro Echiel, Szapiro Ester Cirla, Szapiro Gitla, Szapiro Rejzia, Szapiro Sonia, Szapiro Sura, Szczerbaty Awiszotom?, Szczerbaty Gitla, Szczerbaty Tanchum, Szechmistr Berła, Szechtman Icchok, Szejnbojm Herszon, Szejner Jakob/Jakow, Szejner Lejzor, Szejner Małka, Szejner Owszia/Owszyja, Szejner Sender Szmul, Szejnfeld Dawid, Szejnker Ester, Szejnker Fejga, Szejnker Tojba, Szejnman Bełła, Szejnman Chawa, Szejnman Rejzia, Szejnman Towja, Szenker Duwid Tewel, Szenker Nechama, Szenker Nechma, Szenker Riwka, Szepetin Frejda, Szepler Riwa, Szer Owszija-Hersz, Szerman Icchok, Szfektor Sara, Szilder Mejer Wolf, Sziper Sura, Szirżik Bluma, Szirzik Wolf, Szlafsztejn Jehuda, Szlafsztejn Lejb, Szlejf Ela, Szmajsz Fejga, Szmigelska Ides, Szmigielski Boruch, Szmigielski Dawid, Szmukler Foel, Sznajder Chaja Czarna, Sznajder Chana, Sznajder Cirla, Sznajder Cirla, Sznajder Gitla, Sznajder Hersz Lejb, Sznajder Isruel Chaim, Sznajder Jechalis Liba, Sznajder Joś, Sznajder Mojżesz, Sznajder Mojżesz, Sznajder Rywka, Sznajder Sara, Sznajder Srul Chaim, Sznajder Szmul, Sznajderman Icek Wolf, Szniter Fania, Szojchet Jojzep, Szojchet Mardko, Szornik Simcha, Szostak Elio Lejb, Szostak Syma Fejga, Szpajz Srul, Szpejłer Jakow Burych, Szpektor Sara, Szpicman Leja, Szpigel Israel Ber, Szpigel Mordechaj Jakób, Szpiler Mojżesz, Szpilk Brucha, Szragier/Schragier Chaim Herman, Szrajer Dwojra, Szrajer Ruzia, Szrajer Sura Leja, Sztejman Mirjam, Sztejnberg Chaja Tojba, Sztejnberg Estera, Sztejnberg Sura Bejła, Sztejnberżanka Chaja Tojba, Sztejnbojm Boruch, Sztejnman Nachman, Sztejnmiler Henia, Sztejnrud Etl, Sztejnsznajd Fejga Rachel, Sztejnsznajd Pesia, Sztejnsznajd Pesia, Sztejnsznajd Sara Fejga, Szteren Mendel, Szteren/Sztern Henia, Szterenbojm Benjamin, Szterenbojm Boruch, Szterenfeld Ruchł, Szternin Saul, Sztilerman Cudik, Sztrachman Beer, Sztrachman Icchok Wolf, Sztrachman Kalman Aron, Sztrachman Nachum, Sztrachman Ruchla Leja, Sztuł Chaja, Sztul Chana, Szulc Buzia, Szulc Leja, Szulc Mordechaj, Szulc Nachman, Szuldman Fiela Rachla, Szulman Bejła Złata, Szulman Pinchos, Szumkler Ruchla, Szurmiej Szymon, Szwarc Chaja, Szwarc Menic, Szwarc Nachman Simcha, Szwarcblat Aron, Szwarcblat Ester Dwojra, Szwarzblat Zejlik, Szyeżyk Jakob Wolf, Szylman Jerachmiel, Szyper Dawid, Szyper Sura, Szyrman Abram/Abraham, Szyrżyk Chana, Szyrżyk Dawid, Szyrżyk Pinchos


Tabacznik Gitla Fejga, Tabakhandler Ciupa, Tabaszhaudler Ciupa, Tajchtel Michael, Tefer Fajwisz Lipa, Tejtelbojm Rebekka Rachil, Tejtelbojm Rywka, Teper Gitla, Teper Izrail Mojsze, Teper Reweka, Terpentin Chana, Terpetin Rachmiel, Terpetin Sura, Terpetin/Trepetin Bejła, Tesel Miriam, Tesler Jankiel Hersz, Tiktiner Szaja Mordko, Tina Sura Ruchla, Tinc Lejb, Tinno Chaja Sura, Tinter Mariam, Tkacz Myszkiet, Trejger Mendel, Trojb Mojżesz, Turisk Ita Gołda, Turysk Józef, Tynno Cypara, Tyno Ester Bejła, Tyszkenriż Elio, Tyszkiewicz Ber, Tyszkiewicz Mincia


Urman Jakób Mojsze


Wajkes Isrnel Boruch, Wajnbarg Ahron, Wajnberg Marja, Wajner Chana, Wajner Etla, Wajner Ichuda, Wajner Jehuda, Wajner Luba, Wajner Małka, Wajner Sarra, Wajnsztejn Cipa, Wajnsztejn Jema, Wajnsztejn Pola, Wajnsztejn Sara, Wajnsztok Jakow Szolum, Wajnsztok Pinchos, Wajnsztok Pinkas, Wajsberg Etla, Wajsenberzanka Chana, Wajsfogel Helena, Wajsfogel Henryk, Wajsman Fojna/Sojna, Wajsman Fryda, Wajsman Hersz Wolf, Wajsman Isrnel/Srul, Wajsman Josia/Sosia, Wajsman Marjam Doba, Wajsman Mojżesz, Wajsman Szlojma, Wajsman Szunia, Waks Mojżesz, Waksin Szyja, Waksman Ber, Waksman Chana, Waksman Szymon, Waldman Hersz, Waldman Hesia, Waldman Samuel, Warszawska Bunia, Waserman Dawid, Waserman Ester, Waskobojnik Bella Jechudis, Weisbard Irena, Wejc Zew Wolf, Wejger Mojsze, Wejgier Chil, Werba Jakób Eljan, Wewruk Mirjam Dina, Wichman Ber, Widelguz Chawa Syma, Widelguz Rewekka, Widelguz Szmul Lejb, Wider Chaim Josif, Wielman Ber, Wiernik Abram Mojsze, Winik Chaim, Winik Dawid, Wirnik Perła, Wites Awraam Jehoszua, Wites Chaja, Wołkowiska Rejzia, Wołkowycka Małka, Wolman Issaj Natan, Wydra Sura, Wysocki Mendel Wolf


Zabłodowska Marjam, Zabłodowska Rewekka Regina, Zabłodowski Emanuel, Zac Mendel, Zafran Jankiel, Zafran Mejłech, Zafran Rechla, Zajd Benjamin, Zajd Regina, Zajdman Isaak, Zajdman Józef, Zalcman Icchok, Zalzman/Zalcman Sara Reweka/Rebeka, Zarecka Nechama, Zaurman Trojim-Chansel, Zejfmacher Henia Leja, Zelcer Boruch Lejb, Zelcer Mojżesz, Zilberberzanka Cylja, Zindeluk Ezra, Zisbrud Mark Owszija, Ziskinder Leja, Ziskinder Małka, Żitik Leja, Zojberman Pesia, Zomer Szmul, Zommer Jakow-Josif, Zornicka Bejła, Zuger Marjam, Zwagiler Josef Lejb, Żytin Chaja Liwsza, Żytin Liwsza, Żytin Szmuel, Żytin Szroel

0 views0 comments